Вони допомагають школі

Життя звело Сергія Ведєрнікова з нашою школою дуже давно. Ще коли він розпочинав кар’єру бізнесмена, а син його Дімочка йшов у перший клас. Сьогодні Сергій Леонідович відомий у місті і поза його межами успішний бізнесмен, власник торгової марки «Вікно  Плюс», щедрий меценат, депутат міської Ради, а син Дмитро Сергійович вже подарував йому онука Єгора і крок за кроком йде стопами свого батька.
Перші в місті вхідні пластикові двері були подаровані саме нашій школі. Вулицями міста їздить машина швидкої допомоги з брендом «Вікно Плюс». Немає в місті закладу  — освіти, медицини, спорту чи культури, якому не надав би допомогу С.Л. Ведєрніков. Сергій Леонідович  пристрасний пропагандист здорового способу життя, вмілий менеджер, перспективний політик, справжній патріот рідного міста.
Але головна особливість цієї людини – це природжене почуття відповідальності за майбутнє своїх дітей, свого міста, своєї держави і тверде переконання в тому, що лише плідна праця може зробити людину щасливою.

Вже майже 10 років вулицями древнього Кам’янця, інших  міст України та навіть за її межами мчить мікроавтобус «Газель» з написом «Дарунок дітям навчально-виховного комплексу з центром    реабілітації слабозорих дітей від ВАТ «АДАМС». Це вихованці закладу їздять на екскурсії, змагання, концерти, огляди художньої самодіяльності тощо. А почалось все майже 20 років тому, коли було дуже скрутно з фінансуванням школи, коли борги за харчування учнів сягали багатьох тисяч гривень в місяць, а педагоги по півроку не одержували заробітної плати. Саме в цей важкий час президент ВАТ «АДАМС», заслужений працівник промисловості України, відомий у місті та за його межами меценат, депутат Хмельницької обласної Ради Яхієв А.М. запропонував свою продукцію: соки, варення, джеми, зелений горошок, кабачкову ікру. Це сьогодні – сік, мед, овочі, фрукти — нічим не здивуєш дітей. А тоді… Чим діти могли віддячити своєму благодійнику? Добрим словом, веселим концертом. І тому щорічно напередодні нового року в кабінеті Адама Михайловича звучать дитячі привітання, щедрівки, колядки, бігає коза, столи засипаються пшеницею. І, напевно, щирі дитячі побажання здійснювались, і з року в рік зростали прибутки господарства. Діти дуже люблять відвідувати  Адама Михайловича, тому що на «АДАМС»і їх традиційно чекає по-східному щедрий солодкий стіл. Адже Адам Михайлович родом з Чечні, Протягом 2002 року  А.М. Яхієв подарував два мікроавтобуси центрам реабілітації дітей і автобус для школярів сіл Баговиця, Тарасівка і Велика Слобода. Яхієв А.М. – це людина, яка робить добро іншим за покликом серця. Дійсно не міліє в душі криниця людської щедрості та доброти.