«Геліос»

Шановні батьки ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­!

Запрошуємо Вас до Центру ранньої реабілітації дітей з порушенням зору «Геліос». В нашому Центрі проходять реабілітацію діти з порушенням зору віком від народження до 6-років. Основною метою роботи Центру «Геліос» є надання педагогічних, психологічних, офтальмологічних та медичних послуг дітям:

 • підготовка до навчання грамоти, розвиток елементарних математичних уявлень;
 • проведення психолого-педагогічного обстеження дитини;
 • попередження емоційних розладів;
 • складання індивідуальних занять на розвантаження,
 • обстеження та лікування дитини проводиться згідно рекомендаціям лікаря-офтальмолога, здійснюємо підбір окулярів, надаємо при потребі збільшуючі лупи.

За потребою та бажанням батьків дитину може оглянути логопед, лікар педіатр. Спеціалісти Центру «Геліос» надають дистанційну допомогу сім’ї, за місцем проживання та навчання дитини, проводять консультаційну роботу з батьками, надають рекомендаційну допомогу вчителям та вихователям навчальних закладів, які відвідує дитина.

Головною метою ранньої ранньої реабілітації дітей з вадами зору є створення умов для: подолання труднощів розвитку, власних здібностей та інтегрування у суспільство та усвідомлення батьками суті проблем своїх дітей, оволодіння методиками виконання індивідуальних реабілітаційних програм.

В центрі працюють психолог, соціальний педагог, офтальмолог, тифлопедагог, логопед. Вони займаються реабілітацією дітей з вадами зору віком від народження до 7 років. Головною метою роботи спеціалістів Центру є створення умов для подолання труднощів розвитку слабозорої дитини, розвиток її власних здібностей та максимальне інтегрування у суспільство, а також допомога батькам в усвідомленні суті проблем своїх дітей та в оволодінні методиками виконання індивідуальних реабілітаційних програм. За потреби, спеціалісти Центру «Геліос» виїжджають до місця проживання дитини і надають педагогічну та психологічну допомогу сім’ї, консультації батькам, рекомендації по вихованню дитини. Крім того, проводять активну дистанційну роботу з батьками слабозорих дітей. Працівники центру співпрацюють з вчителями та вихователями навчальних закладів, які відвідують діти з вадами зору, проводять для них спеціальні тренінги, консультації та заняття.


Програма корекційно-реабілітаційної групи надає такі послуги:

 • Індивідуальні консультації батьків та їх дітей з психологом та соціальним педагогом.
 • Корекційний-психологічний тренінг для дітей та батьків.
 • Корекційний-педагогічний тренінг для батьків.
 • Груповий тренінг з навчання лікувальної гімнастики.
 • Корекційне заняття з навчання розвантажувальних вправ для очей.
 • Групова терапія для батьків та дітей (іпотерапія).


Окрім цього, ви отримаєте індивідуальні поради та  методичний матеріал від наших спеціалістів. Дводенний курс перебування в групі «Матері і дитини» є цілком безкоштовним, а також безкоштовними є триразове харчування та проживання в гуртожитку нашого НВК, де ви будете забезпечені всім необхідним.