Шкільні музеї

Становлення сучасного школяра включає в себе громадянське та національно-патріотичне виховання.
Стати справжнім сином чи донькою своєї Батьківщини можна лише тоді, коли ти щиро і безкорисно любиш своїх батьків – матір і тата.
А любити можна лише те, що ти добре знаєш.
Основою для формування патріотичних цінностей слабозорих учнів стали шкільні музеї:
2004 року започатковано  — Музей історії школи.
Тут вміщені матеріали про більш як 100-річну історію школи (від першої школи для сліпих дорослих 1897 р , яка стала основою школи для слабозорих дітей до сьогодення, коли школа стала навчально-виховним комплексом з центром реабілітації слабозорих дітей), педагогів та адміністрацію школи, її учнів та випускників.
2оо5 року започатковано  – Зал Матері.
Цей унікальний музей налічує більш як 20 стендів, які розповідають про унікальні та неповторні долі матерів відомих та непересічних людей, діячів історії та культури українського народу, науковців тощо. Та є тут іще один цікавий стенд. Тут поміщені  розповіді, твори, вірші  про найкращих, найрідніших — матерів учнів школи.
2006 року започатковано  – Музей історії міста.
Музей відкрито з нагоди святкування річниці нашого старовинного та древнього міста. тут учні школи, її гості можуть поринути у вир цікавої, багатогранної історії Кам’янця-Подільського. Багато фотографій, публікацій, хронологічної  та джерельної інформації завжди стануть у нагоді  учням, педагогам, батькам та всім тим, хто цікавиться історією та краєзнавством Поділля.
Стати справжнім патріотом своєї Вітчизни можна лише тоді, коли щиро полюбиш свою малу Батьківщину, тобто рідне село чи місто.