Працевлаштування випускників

Зведені дані про продовження здобуття повної загальної середньої освіти та вищої освіти випускниками   2009-2010 навчального року Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу з центром реабілітації слабозорих дітей станом на  вересень 2014 р.

Д А Н І
про продовження здобуття повної загальної середньої освіти та вищої освіти випускниками 2011-2012 навчального року Кам’янець-Подільського
навчально-виховного комплексу з центром реабілітації слабозорих дітей
9-Б клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Назва закладу чи установи
1 Анчевська Марина Сергіївна Кам’янець-Подільське вище професійно-технічне училище № 14
2 Гафич Сергій Миколайович Кам’янець-Подільський професійний художній ліцей
3 Довганюк Альона Олександрівна Соціальне забезпечення
4 Куперський Сергій Анатолійович Кам’янець-Подільський професійний художній ліцей
5 Кушнір Христина Миколаївна Соціальне забезпечення
6 Олинець Ярослав Анатолійович Кам’янець-Подільська вечірня школа (10 клас)
7 Полевий Данило Богданович Соціальне забезпечення
8 Хауляк Діана Миколаївна Кам’янець-Подільська вечірня школа (10 клас)
9 Чесановський Володимир Іванович Кам’янець-Подільське професійно-технічне училище № 6
10 Шиндерук Іван Михайлович Соціальне забезпечення

10 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Назва закладу чи установи
1 Баландюк Богдан Юрійович Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей (11клас)
2 Бейгул Єлизавета Олександрівна Кам’янець-Подільське медичне училище (лабораторна діагностика)
3 Вергун Юрій Іванович Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей (11клас)
4 Гевак Василь Михайлович Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей (11клас)
5 Глюта Наталія Євгенівна Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв (бібліотекар)
6 Кам’янецька Валентина Володимирівна Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей (11клас)
7 Лісова Ліля Анатоліївна Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей (11клас)
8 Нарольський Олександр Геннадійович Кам’янець-Подільський індустріальний коледж, електрик
9 Собан Вікторія Вікторівна Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей (11клас)
10 Чорпіта Андрій Вікторович Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей (11клас)
11 Шиндер Вадим Сергійович Кам’янець-Подільський сільськогосподарський коледж, електрик
12 Юр’єва Катерина Олександрівна Кам’янець-Подільське вище професійно-технічне училище № 14 (кравець-закрійник)
13 Савчук Марина Степанівна Кам’янець-Подільський професійний художній ліцей (швея)

12 клас

Адамчук Ярослав Петрович Чернівецький національний університет ім. Федьковича (історичний факультет)
Деркач Денис Олександрович Соціальне забезпечення
Кондратюк Іван Іванович Соціальне забезпечення
Миронюк Інна Ігорівна Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (факультет фізичного виховання та природознавства)
Пухтецька Ольга Миколаївна Чемеровецький медичний коледж (сестринська справа)
Чаадаєва Ольга Олександрівна Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (фізико-математичний факультет)
Чесановський Михайло Іванович Вище професійне училище № 36 с.Балин

З В Е Д Е Н І   Д А Н І
про продовження здобуття повної загальної середньої освіти та вищої освіти випускниками 2013-2014 навчального року
Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу
з центром реабілітації слабозорих дітей
станом на “05” вересня 2014 р.

№ п/п

Назва навчального закладу

Кількість учнів
Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс з центром реабілітації слабозорих дітей 7
Вище професійне училище № 36 с.Балин 1
Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (факультет фізичного виховання та природознавства) 1
Кам’янець-Подільська вечірня школа 2
Кам’янець-Подільське вище професійно-технічне училище № 14 2
Кам’янець-Подільське медичне училище 1
Кам’янець-Подільське професійно-технічне училище № 6 1
Кам’янець-Подільський індустріальний коледж 1
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 1
Кам’янець-Подільський професійний художній ліцей 3
Кам’янець-Подільський сільськогосподарський коледж 1
Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв 1
Чемеровецький медичний коледж 1
Чернівецький національний університет ім. Федьковича 1
Соціальне забезпечення 6
ВСЬОГО 30