Участь у конкурсах та олімпіадах 2007-2017

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК-2012»

Код місця проведення  23600

№ п/п ПІБ Код учня Рік народження Клас Вчитель Код вчителя Результат
Білик Марія-Катерина Валеріївна 001001 13.12.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Грубов Мирослав Романович 001002 01.03.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Куций Михайло Вікторович 001003 16.01.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Левковська Єлизавета Олегівна 001004 19.04.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Мішевська Олена Сергіївна 001005 17.08.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Пасічник Тетяна Володимирівна 001006 25.08.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінація 3)
Серафимович Максим Русланович 001007 25.11.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Станіславська Крістіна Сергіївна 001008 15.10.2003р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Виноградський Матвій 001009 20.12.2004р. Сохатюк А.Б. 001 Cрібний (номінації 2,3)
Зайцев Тарас Ігорович 002001 03.02.2004р. Бірюкова А.В. 002 Cрібний (номінації 1,3)
Квіцінський Ростислав

Павлович

002002 21.09.2004р. Бірюкова А.В. 002 Золотий
Коваль Назар Сергійович 002003 28.01.2004р. Бірюкова А.В. 002 Cрібний (номінації 1,3)
Крикун Даніела

Олександрівна

002004 03.07.2004р. Бірюкова А.В. 002 Золотий
Райтаровська Катерина Володимирівна 002005 28.09.2003р. Бірюкова А.В. 002 Золотий
Циганівський Богдан

Борисович

002006 12.10.2003р. Бірюкова А.В. 002 Золотий
Чечетова Діана

Романівна

002007 10.09.2004р. Бірюкова А.В. 002 Золотий
Власенко Павло Андрійович 002008 09.06.2004р. Бірюкова А.В. 002 Cрібний (номінації 1,3)
Цимбалюк Олег Андрійович 002009 23.10.2003р. Бірюкова А.В. 002 Золотий
Горбунов Максим Євгенович 002010 14.11.2004р. Бірюкова А.В. 002 Золотий
Сидоров Валентин Олексійович 002011 24.09.2003р. Бірюкова А.В. 002 Cрібний (номінації 1,2,3)
Башкатов Денис Сергійович 002012 28.09.2003р. Бірюкова А.В. 002
Веретюк Назар Вікторович 003001 07.11.2002р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінації 2,3)
Галишич Софія Петрівна 003002 26.05.2003р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінації 2,3)
Галушкіна Вероніка Данилівна 003003 16.09.2003р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінація 3)
Гіль Богдан Ігорович 003004 11.04.2003р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінації 2,3)
Левковський Данило Олегович 003005 09.01.2003р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінації 2,3)
Марціновський Дмитро Михайлович 003006 13.02.2002р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінація 3)
Пухеляк Олександра Вадимівна 003008 16.10.2002р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінація 3)
Ткачук Максим Васильович 003009 29.08.2003 Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінація 3)
Тронович Олена Анатоліївна 003010 13.10.2002р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінація 3)
Яшина Дар’я Володимирівна 003011 12.10.2003р. Топчій Л.С. 003 Cрібний (номінації 2,3)
Соловська Ірина 004001 01.07.2003р. Грубова Н.В. 004
Дубіна Кіріл

Григорович

004002 19.02.2003р. Грубова Н.В. 004
Кармалюк Андрій Ігорович 004003 12.12.2003р. Грубова Н.В. 004 Cрібний (номінація 1)
Кисельов В’ячеслав Миколайович 004004 17.04.2003р. Грубова Н.В. 004 Золотий
Ковальчук Ілля Андрійович 004005 23.02.2004р. Грубова Н.В. 004 Золотий
Плюта Данило Юрійович 004006 07.06.2003р. Грубова Н.В. 004
Стоцька Ангеліна Русланівна 004007 25.11.2002р. Грубова Н.В. 004
Танчук Олександра Андріївна 004008 19.05.2003р. Грубова Н.В. 004 Cрібний (номінація 3)
Бетлій Діана Олександрівна 005001 13.05.2002р. Паламар С.В. 005 Cрібний (номінації 2,3)
Бойко Яна Юріївна 005002 13.07.2002р. Паламар С.В. 005 Cрібний (номінації 2,3)
Гаврилуца Едуард Віталійович 005003 29.12.2001р. Паламар С.В. 005 Cрібний (номінація 3)
Вальтер Наталія Вікторівна 005004 07.09.2002р. Паламар С.В. 005 Cрібний (номінація 3)
Ткачук Микола Володимирович 005005 23.12.2001р. Паламар С.В. 005
Райтаровський Іван 005006 11.01.2002 Паламар С.В. 005
Лисак Богдан Олексійович 006001 13.08.2001р. Ветрипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 1,3)
Каспрук Соломонія Павлівна 006002 14.09.2000р. Ветрипорох В.А. 006
Герасименко Георгій Артемович 006003 17.12.2000р. Ветрипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 1,3)
Франскевич Юліана Сергіївна 006004 12.12.2000р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 1,2,3)
Білінська Олена Віталіївна 006005 25.12.1999р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Гурман Андрій Олегович 006006 12.03.2000р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Клімічев Микола Андрійович 006007 06.03.1999р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Мельник Іванна В’ячеславівна 006008 16.03.2001р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Мельник Марія В’ячеславівна 006009 16.03.2001р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Микитюк Юлія Русланівна 006010 30.10.1999р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Семенов Дмитро Олександрович 006011 25.05.1999р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Левчунь Лідія Олексіївна 006012 08.11.1999р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінація 3)
Дунаєва Олена Ігорівна 006013 19.08.2000р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Комарницький Дмитро Вадимович 006014 26.10.1999р. Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінації 2,3)
Боднарчук Катерина Вододимирівна 006015 19.10.1997р. 9/8 Вертипорох В.А. 006 C (номінація 3)
Бурячок Лілія Вадимівна 006016 19.09.1998р. 9/8 Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінація 3)
Бученко Вікторія Ігорівна 006017 19.05.1998р. 9/8 Вертипорох В.А. 006 Cрібний (номінація 3)
Гриб Еліна Русланівна 006018 29.07.1997р. 10/9 Вертипорох В.А. 006
Павлюк Микола Олександрович 006019 19.05.1997р. 10/9 Вертипорох В.А. 006
Куб’як Ольга Олександрівна 006020 21.10.1996р. 10/9 Вертипорох В.А. 006
Муляр Анастасія Юріївна 006021 27.05.1997 10/9 Вертипорох В.А. 006
Баландюк Богдан Юрійович 006022 17.10.1995р. 11/10 Вертипорох В.А. 006
Кам’янецька Валентина Володимирівна 006023 20.09.1995 11/10 Вертипорох В.А. 006
Пшетаковський Олександр Сергійович 006024 13.09.1994 12/11 Вертипорох В.А. 006
Шпирюк Ірина Олександрівна 006025 18.01.1996 12/11 Вертипорох В.А. 006
Басок Олена Миколаївна 006026 22.09.1994 12/11 Вертипорох В.А. 006
Сінгілевич Вікторія 006027 28.05.1996 12/11 Вертипорох В.А. 006

Номінації «Срібний Колосок»:

1 – «Чудеса техніки»

2 – «Чудеса живої природи»

3 – «Чудесні речовини»

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2013»

Код місця проведення 22261

№ з/п ПІБ учасника Персональний код учасника конкурсу ПІБ вчителя Персональний код вчителя Клас Кількість балів Результат Дата народж.
Малюк 3-4
Білик Марія-Катерина Валеріївна 001001 Сохатюк А.Б. 001 Добрий 13.12.2004р.
Грубов Мирослав Романович 001002 Сохатюк А.Б. 001 Добрий 01.03.2004р.
Куций Михайло Вікторович 001003 Сохатюк А.Б. 001 Добрий 16.01.2004р.
Мішевська Олена Сергіївна 001004 Сохатюк А.Б. 001 Відмінний 17.08.2004р.
Пасічник Тетяна Володимирівна 001005 Сохатюк А.Б. 001 Добрий 25.08.2004р.
Серафимович Максим Русланович 001006 Сохатюк А.Б. 001 Добрий 25.11.2004р.
Станіславська Крістіна Сергіївна 001007 Сохатюк А.Б. 001 Добрий 15.10.2003р.
Харчук Олександра Григорівна 001008 Сохатюк А.Б. 001 Учасник 19.01.2004р.
Зайцев Тарас Ігорович 002001 Бірюкова А.В. 002 Добрий 03.02.2004р.
Квіцінський Ростислав Павлович 002002 Бірюкова А.В. 002 Учасник 21.09.2004р.
Коваль Назар Сергійович 002003 Бірюкова А.В. 002 Добрий 28.01.2004р.
Крикун Даніела Олександрівна 002004 Бірюкова А.В. 002 Добрий 03.07.2004р.
Райтаровська Катерина Володимирівна 002005 Бірюкова А.В. 002 Добрий 28.09.2003р.
Циганівський Богдан Борисович 002006 Бірюкова А.В. 002 Добрий 12.10.2003р.
Чечетова Діана Романівна 002007 Бірюкова А.В. 002 Добрий 10.09.2004р.
Власенко Павло Андрійович 002008 Бірюкова А.В. 002 Добрий 09.06.2004р.
Цимбалюк Олег Андрійович 002009 Бірюкова А.В. 002 Добрий 23.10.2003р.
Горбунов Максим Євгенович 002010 Бірюкова А.В. 002 Добрий 14.11.2004р.
Сидоров Валентин Олексійович 002011 Бірюкова А.В. 002 Добрий 24.09.2003р.
Галишич Софія Петрівна 003001 Топчій Л.С. 003 Добрий 26.05.2003р.
Галушкіна Вероніка Данилівна 003002 Топчій Л.С. 003 Добрий 16.09.2003р.
Гіль Богдан Ігорович 003003 Топчій Л.С. 003 Учасник 11.04.2003р.
Левковський Данило Олегович 003004 Топчій Л.С. 003 Учасник 09.01.2003р.
Марціновський Дмитро Михайлович 003005 Топчій Л.С. 003 Учасник 13.02.2002р.
Невенчан Володимир Генадійович 003006 Топчій Л.С. 003 Учасник 26.04.2002р.
Пухеляк Олександра Вадимівна 003007 Топчій Л.С. 003 Учасник 16.10.2002р.
Ткачук Максим Васильович 003008 Топчій Л.С. 003 Учасник 29.08.2003
Тронович Олена Анатоліївна 003009 Топчій Л.С. 003 Добрий 13.10.2002р.
Яшина Дар’я Володимирівна 003010 Топчій Л.С. 003 Добрий 12.10.2003р.
Буняк Олена Русланівна 004001 Грубова Н.В. 004 Учасник 09.06.2003р.
Дубіна Кіріл Григорович 004002 Грубова Н.В. 004 Учасник 19.02.2003р.
Кармалюк Андрій Ігорович 004003 Грубова Н.В. 004 Добрий 12.12.2003р.
Кисельов В’ячеслав Миколайович 004004 Грубова Н.В. 004 Учасник 17.04.2003р.
Ковальчук Ілля Андрійович 004005 Грубова Н.В. 004 Учасник 23.02.2004р.
Плюта Данило Юрійович 004006 Грубова Н.В. 004 Учасник 07.06.2003р.
Стоцька Ангеліна Русланівна 004007 Грубова Н.В. 004 Добрий 25.11.2002р.
Танчук Олександра Андріївна 004008 Грубова Н.В. 004 Добрий 19.05.2003р.
Школярик
Бойко Яна Юріївна 005001 Чижевська О.А. 005 Добрий 02.11.2002р.
Зінькевич Юрій Павлович 005002 Чижевська О.А. 005 Добрий 01.01.2002р.
Костецький Андрій Андрійович 005003 Чижевська О.А. 005 Учасник 02.11.2001р.
Савіцький Віталій Іванович 005004 Чижевська О.А. 005 Учасник 27.12.2001р.
Валігурська Валерія Володимирівна 006001 Бейгул О.М. 006 Учасник 26.05.2002р.
Ткачук Микола Володимирович 006002 Бейгул О.М. 006 Добрий 23.12.2001р.
Надольська Аліна Олександрівна 006003 Бейгул О.М. 006 Добрий 11.12.2001р.
Бас Ольга Миколаївна 006004 Бейгул О.М. 006 Відмінний 12.04.2001р.
Вальтер Наталія Вікторівна 006005 Бейгул О.М. 006 Учасник 07.09.2002р.
Тужанська Марія Валеріївна 006006 Бейгул О.М. 006 Відмінний 29.11.2000р.
Лисак Богдан Олексійович 006007 Бейгул О.М. 006 Відмінний 23.08.2001р.
Третяк Валерія Сергіївна 006008 Бейгул О.М. 006 Відмінний 02.07.2001р.
Третяк Юлія Сергіївна 006009 Бейгул О.М. 006 Добрий 02.07.2001р.
Франскевич Юліана Сергіївна 006010 Бейгул О.М. 006 Відмінний 17.12.2000р.
Герасименко Георгій Артемович 006011 Бейгул О.М. 006 Учасник 17.12.2000р.

Рік

Назва конкурсу

Кількість дітей, які брали участь

Результати

2007-2008

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

40

2 відмінних, 11 добрих

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

3

2 добрих

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок»

28

12 срібник колосків

2008-2009

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

67

8 відмінних, 34 добрих

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

6

1 відмінний

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок»

48

17 золотих, 21 срібний

2009-2010

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

72

30 відмінних, 22 добрих

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

8

1 відмінний результат, 4 добрих

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок»

60

9 золотих, 32 срібних

24 Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач

40

7 учнів пройшло у півфінал, 3 у фінал

Всеукраїнська гра з українознавства «Патріот»

91

13 переможців

2010-2011

Учні беруть участь у історичному конкурсі «Лелека» та з українознавства «Соняшник»

Участь в олімпіадах та конкурсах учнів НВК в 2010-2011 рр.

№ п/п Назва конкурсу Класи Всього учнів Результат ПІП педагога
1 Кенгуру 2-11 90 Відмінний результат- 24

Добрий результат —  41

Топчій Л.С.

Грубова Н.В.

Гурман Н.М.

Шуткевич Л.М

Карасюк Л.П.

Бейгул О.М.

Ратовська М.А.

2 Колосок 2-10 90 Золотих колосків – 30

Срібних колосків- 39

Топчій Л.С.

Грубова Н.В.

Гурман Н.М.

Рутинська І.М.

Шуткевич Л.М

Вертипорох В.А.

Олійник Г.О.

Полевий Ю.Б.

3 Логічні задачі 3-10 33 Півфінал -19

Фінал — 12

Карасюк Л.П.

Бейгул О.М.

Ратовська М.А.

Гурман Н.М.

4 Патріот 2-11 96 Золотий сертифікат – 3

Срібний сертифікат -3

Бронзовий сертифікат-40

Топчій Л.С.

Грубова Н.В.

Гурман Н.М.

Рутинська І.М.

Шуткевич Л.М.

Олійник І.В.

Ровна О.В.

Бєлко О.М.

5 Левеня 6 Добрий результат — 6 Михайлова Л.Б.
6 Соняшник

(ВПЕРШЕ)

1-11 119 Всеукраїнський рівень – 29

Регіональний рівень — 29

Сохатюк А.Б.

Бірюкова А.В.

Топчій Л.С.

Грубова Н.В.

Гурман Н.М.

Рутинська І.М.

Шуткевич Л.М.

Олійник І.В.

Ровна О.В.

Бєлко О.М.

7 Грінвіч

(ВПЕРШЕ)

2-10 77 Золотий сертифікат – 1

Срібний сертифікат – 3

Бронзовий сертифікат — 27

Іванюк Т.П.

Сотнікова Т.В.

Ляшуга І.О.

Участь в олімпіадах та конкурсах учнів НВК в 2011-2012 рр.

 

№ п/п Назва конкурсу Класи Всього учнів Результат ПІП педагога
Колосок 2-10 109 Золотих колосків – 27

Срібних колосків- 66

Сохатюк А.Б.

Бірюкова А.В.

Топчій Л.С.

Грубова Н.В.

Гурман Н.М.

Рутинська І.М.

Вертипорох В.А.

Олійник Г.О.

Полевий Ю.Б.

Паламар С.В.

Логічні задачі 3-10 24 Півфінал -18

Фінал — 2

Гурман Н.М.

Бейгул О.М.

Карасюк Л.П.

Ратовська М.А.

Патріот 2-11 109 Золотий сертифікат – 4

Срібний сертифікат -1

Бронзовий сертифікат-30

Сохатюк А.Б.

Бірюкова А.В.

Топчій Л.С.

Грубова Н.В.

Гурман Н.М.

Рутинська І.М.

Попова О.В.

Олійник І.В.

Ровна О.В.

Бєлко О.М.

Соняшник 1-11 119 Всеукраїнський рівень – 30

Регіональний рівень — 31

Бєлко О.М.

Бірюкова А.В.

Грубова Н.В.

Гурман Н.М.

Олійник І.В.

Ровна О.В.

Рутинська І.М.

Сохатюк А.Б.

Топчій Л.С.

Шуткевич Л.М.

Грінвіч 2-10 96 Золотий сертифікат – 2

Срібний сертифікат – 3

Бронзовий сертифікат — 12

Іванюк Т.П.

Ляшуга І.О.

Сотнікова Т.В.

Результативність участі учнів в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.

Прізвище, ім’я учня Клас Місце К-ть балів Прізвище, ініціали вчителя
Англійська мова
Бурячок Лілія 9 VI 56 Ляшуга І.О.
Краснянська Анастасія 12 VII 45 Ляшуга І.О.
Історія
Бученко Вікторія 9 VII 12,5 Кулешов А.В.
Криворучко Василь 10 VII 11 Флерчук І.А.
Кам’янецька Валентина 11 VI 14,5 Флерчук І.А.
Шпирюк Ірина 12 IV 19 Флерчук І.А.
Біологія
Астахова Надія 9 VIII 16 Паламар С.В.
Гриб Еліна 10 VIII 12 Паламар С.В.
Кам’янецька Валентина 11 VII 34,8 Паламар С.В.
Шпирюк Ірина 12 V 32 Паламар С.В.
Математика
Франскевич Юліана VII 12 Бейгул О.М.
Мельник Марія VIII 11 Бейгул О.М.
Мандзюк Тетяна 8 VI 10 Чижевська О.А.
Кам’янецька Валентина 11 X 1 Турчак Л.М.
Пшетаковський Олександр 12 VI 7 Бейгул О.М.
Географія
Баландюк Богдан 11 12 Вертипорох В.А.
Фізика
Мандзюк Тетяна 8 1 Жирнова Ж.О.
Бученко Вікторія 9 4 Михайлова Л.Б.
Барабанов Дмитро 10 V 7 Жирнова Ж.О.
Кам’янецька Валентина 11 2 Драгомерецький В.Б.
Пшетаковський Олександр 12 IV 6 Жирнова Ж.О.
Українська мова та література
Левчунь Лідія 8 II 34 Ровна О.В., Олійник І.В.
Ращик Катерина 8 VI 22 Бєлко О.М.
Бученко Вікторія 9 VII 24 Ровна О.В.
Лісова Лілія 11 25,5 Топчій Л.С.
Сінгілевич Вікторія 12 VI 31,75 Бєлко О.М.
Хімія
Астахова Надія 9 VI 17,5 Паламар С.В.
Муляр Анастасія 10 2,5 Паламар С.В.
Шпирюк Ірина 12 0,5 Паламар С.В.
Педагогіка та психологія
Шпирюк Ірина 12 ІІІ 67 Думанська Т.А.

РЕЗУЛЬТАТИ

участі команди учнів НВК

у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика

2012-2013н.р.

Прізвище, ініціали учня Клас Місце Прізвище,  ініціали вчителя
Мішевська О. 3 VII Сохатюк А.Б.
Пухеляк О. 4 VIII Топчій Л.С.
Сінгілевич В. 12 ІІІ Бєлко О.М.